Tri bronze, jedno zlato i jedno srebro za džudiste ,,Partizana” na takmičenju...

Tri bronze, jedno zlato i jedno srebro za džudiste ,,Partizana” na takmičenju u Zagrebu

68
0
Deli

Tokom vikenda takmičari džudo kluba ,,Partizan” učestvovali su na kupu “Dugave” u Zagrebu. U konkurenciji 430 takmičara iz Slovenije, Moldavije, BIH, Srbije i Hrvatske, ostvareni su zapaženi rezultati.

U konkurenciji dečaka do 14 godina Vladimir Talijanov u kategoriji do 42 kg osvojio je 1. mesto, Miloš  Rakin zauzeo je 3. mesto u istoj kategoriji  dok je takmičar Miljan Petković u kategoriji do  66 kg. zauzeo 3.mesto .

U konkurenciji do 16 godina Marko Mičić u kategoriji do 66 kg osvojio je treće mesto dok je drugo mesto pripalo Tiboru Kaločanju u kategoriji do 81 kg.

Na 10. Međunarodnom dzudo turniru “Trofej Vršca 2019”, takmičarka Nada Iličin je u konkurenciji starijih pionirki u kategoriji do 48kg osvojila 3.mesto.