Uspesi tenisera TK “Kikinda” na takmičenjima širom zemlje

137
0
Deli

Proteklog vikenda teniseri TK “Kikinda” nastupili su na takmičenjima širom naše zemlje gde su ostvarali zapažene rezultate.

Na teniske terene izlazili su: Staša Terzić, Dunja Vlaisavljević, Filip Balint, Luka Mandžuković, Mihajlo Stojšin, Aleksa Borbelj i Uroš Ćirić.

Na otvorenom prvenstvu Palića , TK “Palić 1878” , za devojčice i dečake uzrasta do 10 godina ,  ranga zeleni nivo Staša Terzić je osvojila III mesto, dok je takmičarka Dunja Vlaisavljević završila takmičenje u 1/4 finalu. Kod dečaka Luka Mandzuković je završio u grupnoj fazi eleminacija dok je Mihajlo Stojšin zaustavljen u 1/4 finala istog takmičenja.

Na otvorenom prvenstvu Vrnjačke Banje , TK “As” Novo Selo za dečake uzrasta do 12 godina, na  turniru II kategorije veoma zapažen uspeh imao je Filip Balint koji je osvojio III mesto . Na izuzetno jakom turniru I kategorije , “Šekijev memorijal” TK “Vojvodina” Novi Sad za dečake uzrasta do 14 godina nastupali su teniseri TK Kikinda Aleksa Borbelj i Uroš Ćirić koji su  takmičenje su završili posle više nego velike borbe u 1/8 finala.